Czy muszę się spisać?

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Link do spisu https://spis.gov.pl/ 

Link do lotterii https://loteria.spis.gov.pl/ 

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - informacje o pytaniach i loterii


Loteria nsp 2021 

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i MIeszkań zgodnie z ustawą jest obowiązkowy. Podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest spis internetowy.

Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę od 4 maja 2021r. i będą dzwonić z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99.

Rachmistrz spisowy ma nadany oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko,  numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych.

Spisać można się przy pomocy komputera, tabletu lub telefonu korzystając z aplikacji na stronie: www.spis.gov.pl oraz dzwoniąc na infolinię spisową tel. 22 279 99 99, wybierając kanał „Spisz się przez telefon”. Na osoby, które spiszą się samodzielnie czekają cenne nagrody.

Każdy kto spisał się przez Internet, może wziąć udział w loterii GUS, w której do wygrania w każdym województwie jest samochód osobowy Toyota Yaris lub bony o wartości 1000 lub 500 zł. Aby wziąć udział w loterii wystarczy spisać się online, pobrać 10-znakowy kod i zarejestrować go na stronie loterii. Regulamin oraz szczegóły na stronie: www.loteria.spis.gov.pl

Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 07.07.2021 r. Losowanie odbywa się co dwa tygodnie zatem im szybciej się spiszemy tym większa szansa na wygraną! Udział
w loterii mogą brać tylko osoby, które spisały się samodzielnie jedną z dwóch wymienionych wyżej metod.

Czy muszę się spisać?

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Link do spisu https://spis.gov.pl/ 

Link do lotterii https://loteria.spis.gov.pl/