Sołectwa



Sołectwo Chodaczów

  • Obszar terytorialny:
    • Chodaczów od nr 1 do nr 138
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Andrzej Boroń,
    2. Józef Majkut,
    3. Mariusz Wojtyna,
    4. Elżbieta Gondek,
    5. Halina Grabowiec
  • Sołtys:
    • Wojtyna Stanisław, Chodaczów 91, tel: 17 243 53 14

Sołectwo Grodzisko

  • Obszar terytorialny:
    • Grodzisko Dolne nr 208
    • Grodzisko Dolne od nr 214 do nr 408
    • Grodzisko Górne od nr 2 do nr 59
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Jan Chmura
    2. Sławomir Żak
    3. Jan Leja
  • Sołtys:
    • Mazurek Tadeusz, Grodzisko Dolne 358, tel. 17 243 60 02

Sołectwo Grodzisko Dolne

  • Obszar terytorialny:
    • Grodzisko Dolne od nr 1 do nr 207
    • Grodzisko Dolne od nr 209 do nr 213
    • Grodzisko Dolne od nr 409 do nr 801
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Kosior Janusz
    2. Nowak-Pelc Ewa
    3. Grzywna Stanisław
    4. Maj Andrzej
  • Sołtys:
    • Krajewski Tadeusz, Grodzisko Dolne 170, tel. 17 243 62 91

Sołectwo Grodzisko Górne

  • Obszar terytorialny:
    • Grodzisko Górne od nr 59a do nr 503b
    • Grodzisko Górne od nr 526 do nr 538
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Stanisław Czerwonka
    2. Marcin Burek
    3. Stanisław Kulpa
    4. Dariusz Kulpa
    5. Robert Czerwonka
  • Sołtys:
    • Ślanda Monika, Grodzisko Górne 406, tel. 17 243 60 94

Sołectwo Grodzisko Nowe

  • Obszar terytorialny:
    • Grodzisko Nowe od nr 1 do nr 392
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Genowefa Czerwonka
    2. Teresa Rydzik
    3. Teresa Turek
    4. Maria Moszkowicz
    5. Elżbieta Danak
  • Sołtys:
    • Bielecki Jan, Grodzisko Nowe 287, tel. 17 242 94 25

Sołectwo Grodzisko Podlesie

  • Obszar terytorialny:
    • Podlesie od nr 1 do nr 108
    • Grodzisko Górne od nr 504 do nr 525A
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Socha Henryk
    2. Miś Zbigniew
    3. Lasek Józef
    4. Bożek Czesława
    5. Miś Krystyna
  • Sołtys:
    • Czech Marzena, Podlesie 89, tel. 17 243 77 83

Sołectwo Laszczyny

  • Obszar terytorialny:
    • Laszczyny od nr 1 do nr 134
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Trojnar Waldemar
    2. Pelc Mateusz
    3. Krupa Ewa
  • Sołtys:
    • Lizak Dariusz, Laszczyny 116

Sołectwo Opaleniska

  • Obszar terytorialny:
    • Opaleniska od nr 1 do nr 91
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Krzyżak Adam
    2. Miś Andrzej
    3. Buszta Paweł
    4. Baj Stanisław
    5. Leja Stanisław
  • Sołtys:
    • Wacnik Stefan, Opaleniska 67, tel. 17 243 77 06

Sołectwo Wólka Grodziska

  • Obszar terytorialny:
    • Wólka Grodziska od nr 1 do nr 208
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Sławomir Urban
    2. Stanisław Baran
    3. Lesław Miś
    4. Agnieszka Grzywna
    5. Zofia Majkut
  • Sołtys:
    • Dąbek Krzysztof, Wólka Grodziska 126, tel.17 243 61 92

Sołectwo Zmysłówka

  • Obszar terytorialny:
    • Zmysłówka od nr 1 do nr 139
  • Skład Rady Sołeckiej:
    1. Krzysztof Burda
    2. Czesław Dąbek
    3. Józef Polit
    4. Wiesław Nicpoń
    5. Marcin Fleszar
  • Sołtys:
    • Bechta Kazimierz, Zmysłówka 69, tel. 17 243 73 41

  • Data aktualizacji: 2017-11-20 13:49
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 460 523