Prośba o wsparcie dla pana Michała z Brzózy Królewskiej


 

Prośba o wsparcie dla pana Michała z Brzózy Królewskiej, który uległ wypadkowi. Pan Michał potrzebuje kosztownej rehabilitacji, która daje nadzieję na powrót do zdrowia.

Poniżej list żony pana Michała z prośbą o pomoc.
Mój mąż miał wypadek samochodowy 27.04.2020 roku. I to był początek koszmaru, który przeżywamy razem z dziećmi. Karolina ma 10 lat, Ania 9 lat i Bartuś 6 lat. Dzieci co rano pytają "mama jak dzisiaj tatuś?" "Kiedy tata wróci?" Stoję przed nimi i odpowiadam roztrzęsionym głosem, że tata walczy, że bardzo was kocha i tęskni! Cały czas razem z dziećmi czekamy, żeby usłyszeć jego głos, zobaczyć uśmiech, poczuć jego bliskość… żeby po prostu był z nami. Wypadek miał miejsce ok godz. 11.00, zawalił mi się świąt kiedy się o nim dowiedziałam, potem już było tylko gorzej. Po kilku godzinach pojechałam pod szpital - wiedziałam, że nie wejdę bo nie można, ale mimo wiatru i zimna siedziałam na "progu szpitala" żeby mimo wszystko, może to głupie, ale być blisko. Wyszedł w końcu lekarz i zapytał czy mąż jest wierzący..., to był dla mnie koniec, kiedy wiedziałam siedząc tam, że właśnie ma udzielane ostatnie namaszczenie chorych. I wiem, że jestem za ścianą, a nie mogę złapać go za rękę..., powiedzieć że kocham..., żeby walczył.
Ale mój Michaś jest silny i walczył pierwszą, drugą i każdą kolejną dobę.
Dzisiaj walczę ja!
Zbieram dla niego na rehabilitację neurologiczna. Michał od 4 miesięcy przebywa w najlepszym ośrodku rehabilitacyjnym w Tajęcinie. Jest pod opieką specjalistów, a rehabilitacja daje nadzieję na powrót do zdrowia. Jednak czas pobytu w ośrodku dobiega końca, ponieważ nie mamy pieniędzy na pokrycie dalszego leczenia, a koszty sięgają 20 tyś zł miesięcznie. Tylko rehabilitacja może pomóc mu wrócić do nas.
I tutaj prośba do Państwa.
Wraz z fundacją siepomaga zbieram pieniądze, żeby mój Michaś mógł być z nami, żebyśmy mogli cieszyć się każdym dniem jak każdy z Państwa kto czyta teraz mają prośbę.
Za Państwa dobre serce po prostu DZIĘKUJĘ?
Poniżej link do zbiórki, gdzie zobaczyć będzie można zdjęcia nasze i Michała.