Jednostka OSP Grodzisko Dolne najlepsza w powiecie


 
 
 

Są najlepsi w gminie, i jak okazało się nikt im nie dorównał także na szczeblu powiatowym. Płynąc na fali ostatnich sukcesów, drużyny z Ochotniczej Straży Pożarnej z Grodziska Dolnego po raz kolejny stanęły na najwyższych stopniach podium. Szczęście jest podwójne, bo zwycięstwo w swoich kategoriach przypadło zarówno drużynie kobiecej jak i męskiej.

W minioną niedzielę na stadionie Unii w Nowej Sarzynie odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu leżajskiego. Poziom rywalizacji był wysoki, a walka o najlepsze miejsca zacięta. W zawodach wystartowało 16 drużyn – byli to zwycięscy szczebla gminnego. 

Zawody były widowiskowe i mimo niezbyt sprzyjającej aury skupiły nie tylko strażaków, ale ich rodziny i kibiców sportów pożarniczych, a także samorządowców, wśród których był m.in. poseł Jerzy Paul, władze powiatowe, wójtowie i liczne grono działaczy OSP i PSP. Wszyscy wytrwale kibicowali swoim zawodnikom, a na koniec najlepszym wręczyli puchary i nagrody.

Gminę Grodzisko Dolne reprezentowało: w grupie C (drużyny kobiece): OSP Grodzisko Dolne, OSP Wólka Grodziska i OSP Grodzisko Dolne Miasto, zaś w grupie A (drużyny męskie): OSP Grodzisko Dolne i OSP Zmysłowka.

Miło nam poinformować, że najlepszą jednostką w powiecie została OSP Grodzisko Dolne. Wyniki drużyny męskiej jak i żeńskiej pozwoliły na zajęcie pierwszych miejsc. Świetne czasy i komplety punktów drużyny z Grodziska Dolnego uzyskały również w ćwiczeniu musztry.

Pozostałe nasze drużyny zajęły kolejno: w grupie C - miejsce 5 Wólka Grodziska, miejsce 6 Grodzisko Dolne Miasto, zaś w grupie A zawody na 6 miejscu zakończyła jednostka OSP ze Zmysłówki.

Wielkie gratulacje dla trenera i najlepszej jednostki w powiecie!!!

Tabela z wynikami oraz zdjęcia z zawodów na stronie Komendy Powiatowej PSP z Leżajska