Ze STARTEM bez startu


 

Niestety nie udał się rewanż Grodziszczankom za mecz w rundzie jesiennej ze Startem Jarosław. Mimo atutu własnego boiska zespół z Grodziska uległ jarosławiankom w podobnym stosunku bramek co jesienią czyli 1:3.

Grodziszczanki straciły gola już w 2 minucie spotkania, kiedy szybki kontr atak Startu pewnie wykorzystała napastniczka tego zespołu. Kiedy sędzia miał odgwizdać koniec pierwszej części spotkania ponownie ta sama zawodniczka z Jarosławia w bardzo podobny sposób podwyższyła na 2:0 dla Startu i Grodziszczanki schodziły do szatni z dwu bramkowym bagażem. W drugiej połowie obraz meczu nie uległ większej zmianie. Piłkarki z Grodziska próbowały zniwelować różnice bramkową, a zespół z Jarosławia bardzo groźnie kontratakował bramkę Grodziszczanek. Po kolejnym z ataków w 62 minucie jarosławianki podwyższyły wynik na 3:0. Mimo trzech straconych goli gospodynie spotkania dalej atakowały bramkę Jarosławia i ostatecznie w 77 minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny, który pewnie wykonała Karolina Tabin. Niestety na więcej nie starczyło już czasu i mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla drużyny gości.

Skład LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne: Izabela Gorący, Leniart Katarzyna (41- Kuźniar Magdalena), Żak Karolina, Trojnar Klaudia, Szałapska Brygida, Rachwał Aneta, Gdańska Wiktoria, Tabin Karolina, Ochab Klaudia (50 – Bartnik Wiktoria), Zygmunt Natalia (60 – Bartnik Oliwia), Chamik Martyna (41- Kawalec Klaudia).

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne – START Jarosław 1: 3 (0:2).