"Przepis na więzi" - Wojewódzki Konkurs Kulinarny


 

Fundacja na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO-FIL i Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA zapraszają Seniorów i Dzieci do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Przepis na więzi”.

Konkurs skierowany jest do placówek oświatowych (przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i zawodowych) oraz organizacji pozarządowych, zwłaszcza kół gospodyń wiejskich.

Konkurs zakłada zgłoszenie 1 dowolnej potrawy (pieczonej/gotowanej, słodkiej/słonej lub przetworów warzywnych/owocowych/mięsnych) na którą przepis pochodzi z kursów kulinarnych organizowanych na wsiach w latach 50-tych dla gospodyń wiejskich.

Przy ocenie przepisu jury pod uwagę weźmie autentyczność przepisu kulinarnego, użycie naturalnych składników, walory żywieniowe, spójność opisu przepisu kulinarnego umożliwiającego jego odtworzenie przez inne osoby, jakość wykonanej dokumentacji fotograficznej umożliwiająca jej publikację oraz właściwe wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz jego odesłanie we wskazanym terminie.

Szczegółowych informacji dotyczących Konkursu udziela koordynator - Karolina Fejkiel-Łabusiewicz tel. 604 655 687.

Więcej informacji znajdziesz klikając tutaj