Sprawdź kiedy czeka Cię przerwa w dostawie energii


 

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów w ramach podstawowej działalności wykonuje prace eksploatacyjne oraz dokonuje przebudowy, rozbudowy i modernizacji stacji i linii, wchodzących w skład sieci energetycznej.

Ze względu na wykonywane prace remontowo-eksploatacyjne wymagane jest wyłączenie pewnych elementów sieci i w związku z tym wstrzymanie na kilka, a nawet kilkanaście godzin dostaw energii elektrycznej dla odbiorców na danym terenie.

O planowanych przerwach PGE informuje m.in. na swojej stronie internetowej, pod adresem www.pgedystrybucja.pl/wylaczenia, gdzie komunikaty o włączeniach zamieszczane są na bieżąco. Aktualizacja informacji następuje co tydzień – w każdy wtorek.

PGE zachęca do rejestracji do newslettera z automatycznymi informacjami o włączeniach. Zamówienia newslettera można dokonać poprzez zakładkę https://pgedystrybucja.pl/wylaczenia/Newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach, a następnie wybrać jedną z opcji „Dla całego rejonu energetycznego” lub „Dla konkretnej lokalizacji”. Po dokonaniu rejestracji, w zależności od opcji, informacje o planowanych pracach na sieci będą przesyłane automatycznie.