Gmina Grodzisko Dolne

e-mail: urzad@grodziskodolne.pl
www: bip.grodziskodolne.pl
Data wydruku: 2019-04-21 12:51:08

Wszystkie aktualności

Tylko jeden punkt

W sobotnie dość chłodne przedpołudnie nasze piłkarki gościły na boisku Sokoła Kolbuszowa, a dokładnie jego drugiej drużyny, która od tego sezonu rozpoczęła regularne rozgrywki w III lidze piłki nożnej kobiet. Oba zespoły spotkały się na boisku po raz pierwszy w swojej historii i trzeba przyznać, że to drużyna Sokoła odniosła sukces mimo tego, że w tym pojedynku padł wynik remisowy.

Od początku spotkania drużyna Grodziszczanki mocno zaatakowała bramkę golkiperki z Kolbuszowej i mimo kilku 100 % sytuacji nie potrafiła udokumentować tej przewagi zdobyciem choćby jednego gola. Nie małą role w osiągnięciu korzystnego wyniku do przerwy dla drużyny gospodyń miała ich bramkarka, która co rusz ratowała swój zespół z opresji. Po zmianie storn, sytuacja na boisku wyglądała bardzo podobnie, z tą jednak różnicą, że po jednym z nielicznych kontrataków Sokółek w 50 minucie II połowy, to właśnie gospodynie cieszyły się ze zdobycia prowadzenia. Grodziszczanki dość szybko odpowiedziały i już 52 minucie było 1:1, kiedy to obchodząca w tym dniu 16 urodziny Klaudia Ochab, znalazła się w odpowiednim miejscu i dobiła mocny strzał w rzutu wolnego Klaudii Kulpy. Niestety mimo znacznej przewagi i licznych ataków na bramkę Sokółek wynik spotkania nie uległ zmianie i Grodziszczanki musiały zadowolić się tylko jednym punktem.

Sokół Kolbuszowa Dolna II – LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne – 1:1 ( 0:0)

Skład LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne : Gorący, Trojnar, Leniart, Tabin, Bartnik Wiktoria (60 – Sołek Teresa), Ochab, Krysa, Rachwał, Kuźniar (41 – Rączka – 65- Bartnik Oliwia) Mazur (41- Zygmunt), Kawalec(46-Kulpa Klaudia)