Gmina Grodzisko Dolne

e-mail: urzad@grodziskodolne.pl
www: bip.grodziskodolne.pl
Data wydruku: 2019-05-26 19:33:01

Wszystkie aktualności

Dzień Rodziny w Ośrodku Kultury

Na zielonej łące jasnej i pachnącej

nazbieram dziś kwiatów słońcem się śmiejących.

A w ten barwny bukiet włożę swoje serce

kochanej Mamusi i Tacie w podzięce.

                                                           (M. Burda-Król)

Święto Matki to bardzo ważna i popularna uroczystość, która zawsze dostarcza obydwu stronom wielu niezapomnianych chwil i wzruszeń, a gdy się świętuje wspólnie w tak licznym gronie emocje z tym związane są jeszcze większe.

W grodziskim Ośrodku Kultury to już tradycja, że Dzień Matki obchodzony jest wspólnie z Dniem Dziecka i Dniem Ojca pod wspólną nazwą – ŚWIĘTO RODZINY. W tym roku miało to miejsce w czwartek 24 maja.

Program artystyczny przygotowany pod okiem opiekunów dzieci dedykowały swoim kochanym Rodzicom za miłość, za troskę i wszystko czego doświadczają w swoim życiu.

Na scenie prezentowały się najmłodsze zespoły taneczne „Małe Grodziszczoki” i „Krasnoludki” w różnych układach, także do znanych i popularnych utworów rozrywkowych. Układy taneczne przeplecione zostały piosenkami śpiewanymi solo i zespołowo przez następujące wokalistki: Brygidę Bartnik, Anię Potaczałę, Patrycję Wojnarską oraz Zosię Kulpę. Z popisem gimnastycznym między prezentacjami wystąpiła również Ada Wawrzaszek.

Wszystkie występy ubarwione zostały pięknymi wierszami skierowanymi do Rodziców zarówno na początku, jak i na końcu uroczystości oraz życzeniami z odśpiewaniem „Sto lat”.

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kultury