Gmina Grodzisko Dolne

e-mail: urzad@grodziskodolne.pl
www: bip.grodziskodolne.pl
Data wydruku: 2019-06-27 04:42:55

Wszystkie aktualności

Bez oddechu

Niestety po raz kolejny pojedynek piłkarek z Grodziska zakończył się niewielką , ale jednak przegraną i stratą kolejnych punktów w ligowej tabeli. Tym razem odrobinę lepszym zespołem był gospodarz spotkania a mianowicie zespół Korony Tuchla. Całe spotkanie było dość wyrównane i tylko łutowi szczęścia piłkarki z Tuchli zawdzięczają zdobycie kompletu punktów.

W 29 minucie meczu w zamieszaniu podbramkowym piłkarka Korony sprytnym strzałem w długi róg wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. Ogromną szansę na wyrównanie o ostatniej minucie pierwszej połowy zmarnowała Karolina Tabin , która nieprecyzyjnie wykonywała rzut karny , podyktowany za zagranie piłki ręką  w polu karnym bramkarki gospodyń.

Druga połowa przebiegała w podobnym schemacie jak pierwsza cześć spotkania , z lekkim wskazaniem na Grodziszczanki , które mocno dążyły do wyrównania stanu bramkowego. Piłkarki z Tuchli ograniczały się do nielicznych kontrataków i   właśnie jeden z nich w 62 minucie spotkania przyniósł gospodyniom drugiego gola i komplet punktów.

SKŁAD LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne : Gorący Izabela, Trojnar Klaudia, Sobala Dominika, Żak Karolina, Szałapska Brygida, Rachwał Aneta, Kiełb Natalia, Gdańska Wiktoria, Tabin Karolina, Ochab Klaudia i Mazur Andżelika ( 60 - Sosnowy Karolina )