Gmina Grodzisko Dolne

e-mail: urzad@grodziskodolne.pl
www: bip.grodziskodolne.pl
Data wydruku: 2020-07-06 19:18:01

Wszystkie aktualności

Piknikowy weekend przed nami

Grodzisko Dolne i Chodaczów – to w tym miejscowościach w najbliższą niedzielę, tj. 16 czerwca odbędą się Rodzinne Pikniki.

Weekend przed nami, aura sprzyja, więc zachęcamy wszystkich do wyruszenia na pikniki. Tym razem do wspólnej zabawy w Grodzisku Dolnym zapraszają dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i Szkolne Koło Caritas. W centrum wydarzeń będzie plac wokół Zespołu Szkół. Na scenie zobaczymy widowiska taneczne i występy muzyczne przygotowane przez przedszkolaków, uczniów szkoły oraz grupę wokalną z Ośrodka Kultury. Nie zabraknie integracyjnych zabaw i tańców dla całych rodzin. O godz. 15 występ chrześcijańskiego zespołu „Bankruci”.

Formułę Rodzinnego Pikniku przyjęli także organizatorzy pikniku w Chodaczowie. Jednostka OSP wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich zapraszają od godz. 15 na plac przy remizie OSP w Chodaczowie. Na mniejszych i większych uczestników czeka szereg atrakcji, m.in. plac zabaw dla dzieci oraz występy zaproszonych grup śpiewaczych i tanecznych. Wieczór zwieńczy zabawa przy zespole METRO.

Szczegóły na poniższych plakatach.